Obnova maželského slibu

Budete svoji už 10, 20, 25 nebo víc let? Vzpomenete si na začátky manželství, kdy jste s hrdostí  říkali slovo manžel a manželka? Čas přinesl mnoho dobrého: rozrůstající se rodinu, společné zážitky, spolehnutí jeden na druhého, toleranci…, ale také pře a nedorozumění a chyby a těžké chvíle a občas jakoby to hezké zavál prachem všednosti. Bojujme proti všednosti!

Nabízíme vám uspořádání rodinného obřadu, při kterém si obklopeni rodinou vzpomenete a oprášíte všechno to krásné, co bylo na začátku. A užijete si vše o to víc, že se na život můžete podívat s nadhledem společných let. Dopřejte si nový začátek a dovolte všem vašim blízkým, aby s vámi oslavili to, co je základem vaší rodiny – vaše manželství. Obnovte svůj manželský slib.

 

Pro koho je tento obřad určen a kdo by se měl zajímat o jeho uspořádání

Manželé, kteří chtějí oslavit kulaté výročí svého manželství nebo seznámení v kruhu rodiny, ale přesto slavnostně a bez starostí.

Dospělé děti, které chtějí svým rodičům tímto obřadem poděkovat.

Manželé, kteří přestáli životní krizi, dokážou si přiznat pravdu a hledají cestu k odpuštění a novému začátku.

Rodiče, kteří chtějí dát impuls svým dětem pro rodinné setkání nebo slavnostní shledání v úzkém rodinném kruhu.

Jak obřad připravujeme

Dva až tři měsíce předem vyberte to správné datum. Domluvte si schůzku a my vám ukážeme naše prostory, kde slavnost probíhá a sestavíme menu. Probereme s vámi vše, co by mohlo oslavencům udělat radost: podle svatební fotografie zařídíme kytici, domluvíme barvu a typ výzdoby, průběh obřadu a následné oslavy a na základě této schůzky připravíme cenovou nabídku.

Jak obřad probíhá

V klubu, kde pořádáme též svatby novomanželů, v atmosféře slavnostního aktu se všemi znaky svatebního obřadu.

Čas nemůžeme zastavit, ale můžeme dobře prožít a oslavit společné roky.

 


Penzion Spálený mlýn v Mníšku pod Brdy hodnocení